Hoekwoning Wielewaalstraat 108 Amersfoort

Wielewaalstraat 108, 3815 EL Amersfoort

88 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Wielewaalstraat 108 is een hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 182 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wielewaalstraat 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wielewaalstraat 108

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1610 Inwoners
790 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
766 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Zangvogelbuurt
33% Koopwoningen
7.635 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wielewaalstraat 108

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Wielewaalstraat 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielewaalstraat 108?

De prijsindicatie voor Wielewaalstraat 108 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Zangvogelbuurt is €289.000. Dat komt neer op circa €3.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielewaalstraat 108 zich tot de wijk Zangvogelbuurt?

Wielewaalstraat 108 is een hoekwoning van 88 m² in de wijk Zangvogelbuurt. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielewaalstraat 108?

Wielewaalstraat 108 is een hoekwoning in Zangvogelbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wielewaalstraat 108 vergeleken met de buurt?

Wielewaalstraat 108 heeft 88 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zangvogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wielewaalstraat 108 en wat betekent dat?

Wielewaalstraat 108 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wielewaalstraat 108?

Wielewaalstraat 108 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Zangvogelbuurt?

De wijk Zangvogelbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zangvogelbuurt?

Vanuit Wielewaalstraat 108 in Zangvogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.