Streetview Hooglandseweg-Noord 130 Amersfoort

Hooglandseweg-Noord 130, 3813 VE Amersfoort

321 m² Bouwjaar 1948 Label G

Hooglandseweg-Noord 130 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 1990 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
321 m²
Perceeloppervlakte
1990 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Hooglandseweg-Noord 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooglandseweg-Noord 130

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
269.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
499.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
91.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

625 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
338 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Jericho / Jeruzalem
6% Koopwoningen
4.226 Inwoners per km²

Locatie van Hooglandseweg-Noord 130

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Hooglandseweg-Noord 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooglandseweg-Noord 130?

De gemiddelde woningwaarde in Jericho / Jeruzalem is €331.000. Dat komt neer op circa €1.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooglandseweg-Noord 130 zich tot de wijk Jericho / Jeruzalem?

Hooglandseweg-Noord 130 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Jericho / Jeruzalem. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooglandseweg-Noord 130?

Hooglandseweg-Noord 130 is een woonhuis in Jericho / Jeruzalem, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hooglandseweg-Noord 130 vergeleken met de buurt?

Hooglandseweg-Noord 130 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1990 m². In Jericho / Jeruzalem ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooglandseweg-Noord 130 en wat betekent dat?

Hooglandseweg-Noord 130 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-11-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 91.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jericho / Jeruzalem?

De wijk Jericho / Jeruzalem in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jericho / Jeruzalem?

Vanuit Hooglandseweg-Noord 130 in Jericho / Jeruzalem bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.