Eengezinswoning, tussenwoning Elly Takmastraat 29 Amersfoort

Elly Takmastraat 29, 3813 MA Amersfoort

126 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Elly Takmastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 384 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
384 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Elly Takmastraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elly Takmastraat 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.9%
CO₂-emissie
21.49 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2025 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
908 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Elly Takmastraat e.o.
63% Koopwoningen
8.031 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elly Takmastraat 29

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Elly Takmastraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Elly Takmastraat 29?

De prijsindicatie voor Elly Takmastraat 29 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Elly Takmastraat e.o. is €388.000. Dat komt neer op circa €3.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elly Takmastraat 29 zich tot de wijk Elly Takmastraat e.o.?

Elly Takmastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Elly Takmastraat e.o.. De buurt telt 908 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.031 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elly Takmastraat 29?

Elly Takmastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elly Takmastraat e.o., gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elly Takmastraat 29 vergeleken met de buurt?

Elly Takmastraat 29 heeft 126 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 384 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Elly Takmastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elly Takmastraat 29 en wat betekent dat?

Elly Takmastraat 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elly Takmastraat 29?

Elly Takmastraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Elly Takmastraat e.o.?

De wijk Elly Takmastraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elly Takmastraat e.o.?