Streetview Nicolaas Pienemanstraat 44 Amersfoort

Nicolaas Pienemanstraat 44, 3812 SG Amersfoort

94 m² Bouwjaar 1952 Label A

Nicolaas Pienemanstraat 44 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en een perceel van 114 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Pienemanstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Pienemanstraat 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
25.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1595 Inwoners
805 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.
59% Koopwoningen
10.846 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Pienemanstraat 44

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Nicolaas Pienemanstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Pienemanstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. is €368.000. Dat komt neer op circa €3.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Pienemanstraat 44 zich tot de wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?

Nicolaas Pienemanstraat 44 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Pienemanstraat 44?

Nicolaas Pienemanstraat 44 is een woonhuis in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o., gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Pienemanstraat 44 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Pienemanstraat 44 heeft 94 m² woonoppervlakte. Het perceel is 114 m². In Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Pienemanstraat 44 en wat betekent dat?

Nicolaas Pienemanstraat 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?

De wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?

Vanuit Nicolaas Pienemanstraat 44 in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.