Streetview Piet Mondriaanlaan 67 Amersfoort

Piet Mondriaanlaan 67, 3812 GT Amersfoort

165 m² Bouwjaar 2007 5 kamers Label A+

Piet Mondriaanlaan 67 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Piet Mondriaanlaan 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Mondriaanlaan 67

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
18.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

240 Inwoners
155 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
151 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Piet Mondriaanlaan e.o.
62% Koopwoningen
2.753 Inwoners per km²

Locatie van Piet Mondriaanlaan 67

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Piet Mondriaanlaan 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Mondriaanlaan 67?

De prijsindicatie voor Piet Mondriaanlaan 67 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Piet Mondriaanlaan e.o. is €383.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Mondriaanlaan 67 zich tot de wijk Piet Mondriaanlaan e.o.?

Piet Mondriaanlaan 67 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Piet Mondriaanlaan e.o.. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Mondriaanlaan 67?

Piet Mondriaanlaan 67 is een woonhuis in Piet Mondriaanlaan e.o., gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Piet Mondriaanlaan 67 vergeleken met de buurt?

Piet Mondriaanlaan 67 heeft 165 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Piet Mondriaanlaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Mondriaanlaan 67 en wat betekent dat?

Piet Mondriaanlaan 67 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Mondriaanlaan 67?

Piet Mondriaanlaan 67 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Piet Mondriaanlaan e.o.?

De wijk Piet Mondriaanlaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piet Mondriaanlaan e.o.?

Vanuit Piet Mondriaanlaan 67 in Piet Mondriaanlaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.