Galerijflat (appartement) Piet Mondriaanlaan 127 B Amersfoort

Piet Mondriaanlaan 127 B, 3812 GT Amersfoort

63 m² Bouwjaar 2011 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Piet Mondriaanlaan 127 B is een galerijflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
162 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Piet Mondriaanlaan 127 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Mondriaanlaan 127 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1595 Inwoners
805 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.
59% Koopwoningen
10.846 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piet Mondriaanlaan 127 B

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Piet Mondriaanlaan 127 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Mondriaanlaan 127 B?

De prijsindicatie voor Piet Mondriaanlaan 127 B ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. is €368.000. Dat komt neer op circa €5.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Mondriaanlaan 127 B zich tot de wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?

Piet Mondriaanlaan 127 B is een galerijflat (appartement) van 63 m² in de wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Mondriaanlaan 127 B?

Piet Mondriaanlaan 127 B is een galerijflat (appartement) in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o., gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Piet Mondriaanlaan 127 B vergeleken met de buurt?

Piet Mondriaanlaan 127 B heeft 63 m² woonoppervlakte en 162 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Mondriaanlaan 127 B en wat betekent dat?

Piet Mondriaanlaan 127 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Piet Mondriaanlaan 127 B?

Piet Mondriaanlaan 127 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?

De wijk Gerrit van Stellingwerfstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerrit van Stellingwerfstraat e.o.?