Streetview Kon Wilhelminaweg 86 Amerongen

Kon Wilhelminaweg 86, 3958 CR Amerongen

145 m² Bouwjaar 1994 3 kamers Label B

Kon Wilhelminaweg 86 is een woonhuis in Amerongen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 415 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
415 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kon Wilhelminaweg 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kon Wilhelminaweg 86

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amerongen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Amerongen

5150 Inwoners
2245 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2421 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Amerongen-Dorp
64% Koopwoningen
4.028 Inwoners per km²

Locatie van Kon Wilhelminaweg 86

Vergelijkbare woningen in Amerongen

Veelgestelde vragen over Kon Wilhelminaweg 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Kon Wilhelminaweg 86?

De prijsindicatie voor Kon Wilhelminaweg 86 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Amerongen-Dorp is €394.000. Dat komt neer op circa €2.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kon Wilhelminaweg 86 zich tot de wijk Amerongen-Dorp?

Kon Wilhelminaweg 86 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Amerongen-Dorp. De buurt telt 2.421 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kon Wilhelminaweg 86?

Kon Wilhelminaweg 86 is een woonhuis in Amerongen-Dorp, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kon Wilhelminaweg 86 vergeleken met de buurt?

Kon Wilhelminaweg 86 heeft 145 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Amerongen-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kon Wilhelminaweg 86 en wat betekent dat?

Kon Wilhelminaweg 86 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kon Wilhelminaweg 86?

Kon Wilhelminaweg 86 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Amerongen-Dorp?

De wijk Amerongen-Dorp in Amerongen (Utrecht) kenmerkt zich door 5.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amerongen-Dorp?

Vanuit Kon Wilhelminaweg 86 in Amerongen-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.