Vrijstaande woning Kon Wilhelminaweg 80 Amerongen

Kon Wilhelminaweg 80, 3958 CR Amerongen

143 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Kon Wilhelminaweg 80 is een vrijstaande woning in Amerongen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 560 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kon Wilhelminaweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kon Wilhelminaweg 80

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.48 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Amerongen

5150 Inwoners
2245 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2421 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Amerongen-Dorp
64% Koopwoningen
4.028 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kon Wilhelminaweg 80

Vergelijkbare woningen in Amerongen

Veelgestelde vragen over Kon Wilhelminaweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Kon Wilhelminaweg 80?

De prijsindicatie voor Kon Wilhelminaweg 80 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Amerongen-Dorp is €394.000. Dat komt neer op circa €2.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kon Wilhelminaweg 80 zich tot de wijk Amerongen-Dorp?

Kon Wilhelminaweg 80 is een vrijstaande woning van 143 m² in de wijk Amerongen-Dorp. De buurt telt 2.421 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kon Wilhelminaweg 80?

Kon Wilhelminaweg 80 is een vrijstaande woning in Amerongen-Dorp, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kon Wilhelminaweg 80 vergeleken met de buurt?

Kon Wilhelminaweg 80 heeft 143 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Amerongen-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kon Wilhelminaweg 80 en wat betekent dat?

Kon Wilhelminaweg 80 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kon Wilhelminaweg 80?

Kon Wilhelminaweg 80 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Amerongen-Dorp?

De wijk Amerongen-Dorp in Amerongen (Utrecht) kenmerkt zich door 5.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amerongen-Dorp?