Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
- Kamers
- 5
Kon Wilhelminaweg 40 A is een woonhuis in Amerongen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 426 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kon Wilhelminaweg 40 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
9.7 kmDe prijsindicatie voor Kon Wilhelminaweg 40 A ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Amerongen-Dorp is €394.000. Dat komt neer op circa €3.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKon Wilhelminaweg 40 A is een woonhuis van 131 m² in de wijk Amerongen-Dorp. De buurt telt 2.421 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.028 inwoners per km².
Kon Wilhelminaweg 40 A is een woonhuis in Amerongen-Dorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kon Wilhelminaweg 40 A heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Amerongen-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kon Wilhelminaweg 40 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Kon Wilhelminaweg 40 A heeft 5 kamers.
De wijk Amerongen-Dorp in Amerongen (Utrecht) kenmerkt zich door 5.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kon Wilhelminaweg 40 A in Amerongen-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kon Wilhelminaweg 40 A: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 6.5 km.