Streetview Hofweg 45 America

Hofweg 45, 5966 NE America

193 m² Bouwjaar 1985 Label C

Hofweg 45 is een woonhuis in America, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 961 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
961 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hofweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofweg 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in America

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

7.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

4.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in America

1080 Inwoners
450 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen America
82% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Locatie van Hofweg 45

Vergelijkbare woningen in America

Veelgestelde vragen over Hofweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofweg 45?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen America is €392.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofweg 45 zich tot de wijk Verspreide huizen America?

Hofweg 45 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Verspreide huizen America. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofweg 45?

Hofweg 45 is een woonhuis in Verspreide huizen America, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hofweg 45 vergeleken met de buurt?

Hofweg 45 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 961 m². In Verspreide huizen America ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofweg 45 en wat betekent dat?

Hofweg 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen America?

De wijk Verspreide huizen America in America (Limburg) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen America?

Vanuit Hofweg 45 in Verspreide huizen America bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen America?