Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 175 m²
Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A is een appartement in Alphen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.9 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
12.5 kmRestaurant
2.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Alphen is €355.000. Dat komt neer op circa €2.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDijkgraaf de Leeuwweg 8 A is een appartement van 175 m² in de wijk Kern Alphen. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.120 inwoners per km².
Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A is een appartement in Kern Alphen, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A heeft 175 m² woonoppervlakte. In Kern Alphen ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Alphen in Alphen (Gelderland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A in Kern Alphen bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A: ziekenhuis op 12.5 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.9 km.
Recreatie nabij Kern Alphen: restaurant (2.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Dijkgraaf de Leeuwweg 8 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Alphen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.