Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 338 m²
- Perceeloppervlakte
- 1191 m²
- Inhoud
- 2251 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2003 tot 2007
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Kerkstraat 13 is een niet-woning in Alphen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m² en een perceel van 1191 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
3,7 kmHuisarts
3,8 kmTreinstation
11,7 kmSnelweg oprit
0,6 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
8,9 kmApotheek
3,8 kmZiekenhuis
12,5 kmRestaurant
2,6 kmCafé
0,7 kmBibliotheek
3,6 kmBioscoop
11,4 kmKerkstraat 13 ligt in de buurt Kern Alphen in Alphen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 835 inwoners en 387 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 405.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 3,8 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Alphen €405.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkstraat 13 is een niet-woning van 338 m² in de CBS-buurt Kern Alphen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 387 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.226 inwoners per km².
Kerkstraat 13 is een niet-woning in Kern Alphen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kerkstraat 13 heeft 338 m² woonoppervlakte en 2251 m³ inhoud. Het perceel is 1191 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Alphen €405.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kern Alphen in Alphen (Gelderland) 835 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €405.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Alphen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 3,8 km tot een huisarts, 11,7 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Alphen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,5 km tot een ziekenhuis, 3,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 8,9 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Alphen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.
Kerkstraat 13 is verkocht in de periode 2003 tot 2007. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Alphen €405.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Kerkstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kern Alphen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Alphen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.