Vrijstaande woning Reitheining 4 Alphen

Reitheining 4, 5131 NT Alphen

669 m² Bouwjaar 1975 13 kamers 5 slaapkamers Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Reitheining 4 is een vrijstaande woning in Alphen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 669 m², een perceel van 7800 m² en 13 kamers. Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
669 m²
Perceeloppervlakte
7800 m²
Inhoud
1639 m³
Kamers
13
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Ligging
Aan bosrand, Aan rustige weg, Beschutte ligging, In bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Reitheining 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reitheining 4

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
164.81 kWh/m²
CO₂-emissie
21.05 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in 't Zand

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,9 km
Dagelijks

Supermarkt

1,9 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

12,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,4 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,5 km
Horeca

Restaurant

1,1 km
Horeca

Café

1,8 km
Cultuur

Bibliotheek

6,2 km
Cultuur

Bioscoop

12,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor 't Zand

Reitheining 4 ligt in de buurt 't Zand in Alphen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 160 inwoners en 76 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 95% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 817.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,9 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

160 Inwoners
80 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
76 Woningvoorraad
€817.000 Gem. WOZ-waarde 't Zand
95% Koopwoningen
228 Inwoners per km²

Locatie van Reitheining 4

Vergelijkbare woningen in Alphen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Alphen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Reitheining 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Reitheining 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €817.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reitheining 4 zich tot de CBS-buurt 't Zand?

Reitheining 4 is een vrijstaande woning van 669 m² in de CBS-buurt 't Zand. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 76 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reitheining 4?

Reitheining 4 is een vrijstaande woning in 't Zand, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reitheining 4 vergeleken met de buurt?

Reitheining 4 heeft 669 m² woonoppervlakte en 1639 m³ inhoud. Het perceel is 7800 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €817.000.

Wat is het energielabel van Reitheining 4 en wat betekent dat?

Reitheining 4 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reitheining 4?

Reitheining 4 heeft 13 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt 't Zand in Alphen (Noord-Brabant) 160 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €817.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 12,6 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,5 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 7,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een restaurant, 1,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Reitheining 4?

Reitheining 4 is verkocht in de periode 2019 tot 2022. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €817.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Reitheining 4?

Een woningrapport voor Reitheining 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Alphen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars