Streetview Nepalstraat 9 Alphen aan den Rijn

Nepalstraat 9, 2408 HL Alphen aan den Rijn

209 m² Bouwjaar 1992 Label A

Nepalstraat 9 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 231 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
231 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nepalstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nepalstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2040 Inwoners
890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Evenaar-Oost
83% Koopwoningen
9.015 Inwoners per km²

Locatie van Nepalstraat 9

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Nepalstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Nepalstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Evenaar-Oost is €406.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nepalstraat 9 zich tot de wijk Evenaar-Oost?

Nepalstraat 9 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Evenaar-Oost. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nepalstraat 9?

Nepalstraat 9 is een woonhuis in Evenaar-Oost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nepalstraat 9 vergeleken met de buurt?

Nepalstraat 9 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 231 m². In Evenaar-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nepalstraat 9 en wat betekent dat?

Nepalstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Evenaar-Oost?

De wijk Evenaar-Oost in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Evenaar-Oost?

Vanuit Nepalstraat 9 in Evenaar-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Evenaar-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nepalstraat 9: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.