Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) Planetensingel 69 Alphen aan den Rijn

Planetensingel 69, 2402 AB Alphen aan den Rijn

300 m² Bouwjaar 1970 10 kamers 5 slaapkamers Label A

Planetensingel 69 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 477 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
477 m²
Inhoud
1253 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Planetensingel 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Planetensingel 69

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (176.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1825 Inwoners
960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Planetenbuurt-Zuid
29% Koopwoningen
11.951 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Planetensingel 69

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Planetensingel 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Planetensingel 69?

De prijsindicatie voor Planetensingel 69 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Planetenbuurt-Zuid is €240.000. Dat komt neer op circa €800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Planetensingel 69 zich tot de wijk Planetenbuurt-Zuid?

Planetensingel 69 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) van 300 m² in de wijk Planetenbuurt-Zuid. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.951 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Planetensingel 69?

Planetensingel 69 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) in Planetenbuurt-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Planetensingel 69 vergeleken met de buurt?

Planetensingel 69 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1253 m³ inhoud. Het perceel is 477 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Planetenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Planetensingel 69 en wat betekent dat?

Planetensingel 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Planetensingel 69?

Planetensingel 69 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 176 m².

Hoe is de woningmarkt in Planetenbuurt-Zuid?

De wijk Planetenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Planetenbuurt-Zuid?