Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Groenoord 404 Alphen aan den Rijn

Groenoord 404, 2401 AP Alphen aan den Rijn

160 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Groenoord 404 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 275 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Groenoord 404

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenoord 404

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.8%
CO₂-emissie
29.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (121.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

765 Inwoners
340 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Groenoord
90% Koopwoningen
4.554 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenoord 404

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Groenoord 404

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenoord 404?

De prijsindicatie voor Groenoord 404 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €404.000. Dat komt neer op circa €2.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenoord 404 zich tot de wijk Groenoord?

Groenoord 404 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 160 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.554 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenoord 404?

Groenoord 404 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Groenoord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groenoord 404 vergeleken met de buurt?

Groenoord 404 heeft 160 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenoord 404 en wat betekent dat?

Groenoord 404 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenoord 404?

Groenoord 404 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 121 m².

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Groenoord 404 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.