Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
Groenoord 372 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 356 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenoord 372
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €404.000. Dat komt neer op circa €2.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenoord 372 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.554 inwoners per km².
Groenoord 372 is een woonhuis in Groenoord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenoord 372 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 356 m². In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenoord 372 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.06 kg/jaar.
De wijk Groenoord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Groenoord 372 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenoord 372: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Groenoord: restaurant (0.9 km), cafe (1.5 km).