Streetview Pomonastraat 2 Almere

Pomonastraat 2, 1363 ZP Almere

175 m² Bouwjaar 2012 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Pomonastraat 2 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 299 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pomonastraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pomonastraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Almere

2545 Inwoners
1045 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Midden
66% Koopwoningen
6.704 Inwoners per km²

Locatie van Pomonastraat 2

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Pomonastraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pomonastraat 2?

De prijsindicatie voor Pomonastraat 2 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Midden is €471.000. Dat komt neer op circa €2.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pomonastraat 2 zich tot de wijk Homeruskwartier Midden?

Pomonastraat 2 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Homeruskwartier Midden. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pomonastraat 2?

Pomonastraat 2 is een woonhuis in Homeruskwartier Midden, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pomonastraat 2 vergeleken met de buurt?

Pomonastraat 2 heeft 175 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Homeruskwartier Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pomonastraat 2 en wat betekent dat?

Pomonastraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pomonastraat 2?

Pomonastraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Midden?

De wijk Homeruskwartier Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?

Vanuit Pomonastraat 2 in Homeruskwartier Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.