Streetview Aurorastraat 34 Almere

Aurorastraat 34, 1363 ZH Almere

232 m² Bouwjaar 2011 Label A

Aurorastraat 34 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 477 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
477 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aurorastraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aurorastraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.9%
CO₂-emissie
20.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Almere

2545 Inwoners
1045 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Midden
66% Koopwoningen
6.704 Inwoners per km²

Locatie van Aurorastraat 34

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Aurorastraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Aurorastraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Midden is €471.000. Dat komt neer op circa €2.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aurorastraat 34 zich tot de wijk Homeruskwartier Midden?

Aurorastraat 34 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Homeruskwartier Midden. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aurorastraat 34?

Aurorastraat 34 is een woonhuis in Homeruskwartier Midden, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aurorastraat 34 vergeleken met de buurt?

Aurorastraat 34 heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 477 m². In Homeruskwartier Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aurorastraat 34 en wat betekent dat?

Aurorastraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Midden?

De wijk Homeruskwartier Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?

Vanuit Aurorastraat 34 in Homeruskwartier Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?