Benedenwoning Ganeshastraat 6 Almere

Ganeshastraat 6, 1363 XA Almere

62 m² Bouwjaar 2010 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Ganeshastraat 6 is een benedenwoning in Almere, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
211 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ganeshastraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ganeshastraat 6

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Almere

2420 Inwoners
1060 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1009 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Zuid
59% Koopwoningen
10.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ganeshastraat 6

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Ganeshastraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Ganeshastraat 6?

De prijsindicatie voor Ganeshastraat 6 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €6.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ganeshastraat 6 zich tot de wijk Homeruskwartier Zuid?

Ganeshastraat 6 is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Homeruskwartier Zuid. De buurt telt 1.009 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ganeshastraat 6?

Ganeshastraat 6 is een benedenwoning in Homeruskwartier Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ganeshastraat 6 vergeleken met de buurt?

Ganeshastraat 6 heeft 62 m² woonoppervlakte en 211 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Homeruskwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ganeshastraat 6 en wat betekent dat?

Ganeshastraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ganeshastraat 6?

Ganeshastraat 6 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Zuid?

De wijk Homeruskwartier Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Zuid?

Vanuit Ganeshastraat 6 in Homeruskwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.