Galerijflat (appartement) Ganeshastraat 34 Almere

Ganeshastraat 34, 1363 XA Almere

61 m² Bouwjaar 2009 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Ganeshastraat 34 is een galerijflat (appartement) in Almere, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ganeshastraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ganeshastraat 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
53.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.3%
CO₂-emissie
8.77 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Almere

2420 Inwoners
1060 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1009 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Zuid
59% Koopwoningen
10.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ganeshastraat 34

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Ganeshastraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Ganeshastraat 34?

De prijsindicatie voor Ganeshastraat 34 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €6.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ganeshastraat 34 zich tot de wijk Homeruskwartier Zuid?

Ganeshastraat 34 is een galerijflat (appartement) van 61 m² in de wijk Homeruskwartier Zuid. De buurt telt 1.009 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ganeshastraat 34?

Ganeshastraat 34 is een galerijflat (appartement) in Homeruskwartier Zuid, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ganeshastraat 34 vergeleken met de buurt?

Ganeshastraat 34 heeft 61 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Homeruskwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ganeshastraat 34 en wat betekent dat?

Ganeshastraat 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ganeshastraat 34?

Ganeshastraat 34 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Zuid?

De wijk Homeruskwartier Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Zuid?

Vanuit Ganeshastraat 34 in Homeruskwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.