Eengezinswoning, hoekwoning Aresstraat 25 Almere

Aresstraat 25, 1363 VJ Almere

162 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Aresstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aresstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aresstraat 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.2%
CO₂-emissie
11.42 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Almere

2545 Inwoners
1045 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Midden
66% Koopwoningen
6.704 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aresstraat 25

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Aresstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Aresstraat 25?

De prijsindicatie voor Aresstraat 25 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Midden is €471.000. Dat komt neer op circa €2.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aresstraat 25 zich tot de wijk Homeruskwartier Midden?

Aresstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 162 m² in de wijk Homeruskwartier Midden. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aresstraat 25?

Aresstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Homeruskwartier Midden, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aresstraat 25 vergeleken met de buurt?

Aresstraat 25 heeft 162 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Homeruskwartier Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aresstraat 25 en wat betekent dat?

Aresstraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aresstraat 25?

Aresstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Midden?

De wijk Homeruskwartier Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?

Vanuit Aresstraat 25 in Homeruskwartier Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.