Streetview Dionysusstraat 11 Almere

Dionysusstraat 11, 1363 TN Almere

260 m² Bouwjaar 2009

Dionysusstraat 11 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 797 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
797 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dionysusstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Almere

2545 Inwoners
1045 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Midden
66% Koopwoningen
6.704 Inwoners per km²

Locatie van Dionysusstraat 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Dionysusstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Dionysusstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Midden is €471.000. Dat komt neer op circa €1.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dionysusstraat 11 zich tot de wijk Homeruskwartier Midden?

Dionysusstraat 11 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Homeruskwartier Midden. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dionysusstraat 11?

Dionysusstraat 11 is een woonhuis in Homeruskwartier Midden, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dionysusstraat 11 vergeleken met de buurt?

Dionysusstraat 11 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 797 m². In Homeruskwartier Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Midden?

De wijk Homeruskwartier Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?

Vanuit Dionysusstraat 11 in Homeruskwartier Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dionysusstraat 11: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Homeruskwartier Midden?

Recreatie nabij Homeruskwartier Midden: restaurant (0.4 km), cafe (2.7 km).