Villa, vrijstaande woning Vitus Beringstraat 2 A Almere

Vitus Beringstraat 2 A, 1363 LR Almere

354 m² Bouwjaar 2014 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Vitus Beringstraat 2 A is een villa, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m², een perceel van 585 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
354 m²
Perceeloppervlakte
585 m²
Inhoud
1363 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.380.000 tot €1.630.000
Daktype
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vitus Beringstraat 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vitus Beringstraat 2 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (210.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Almere

1890 Inwoners
800 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
784 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Columbuskwartier Noord
54% Koopwoningen
5.428 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vitus Beringstraat 2 A

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Vitus Beringstraat 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Vitus Beringstraat 2 A?

De prijsindicatie voor Vitus Beringstraat 2 A ligt rond €1.380.000 tot €1.630.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbuskwartier Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €1.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vitus Beringstraat 2 A zich tot de wijk Columbuskwartier Noord?

Vitus Beringstraat 2 A is een villa, vrijstaande woning van 354 m² in de wijk Columbuskwartier Noord. De buurt telt 784 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vitus Beringstraat 2 A?

Vitus Beringstraat 2 A is een villa, vrijstaande woning in Columbuskwartier Noord, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vitus Beringstraat 2 A vergeleken met de buurt?

Vitus Beringstraat 2 A heeft 354 m² woonoppervlakte en 1363 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Columbuskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vitus Beringstraat 2 A en wat betekent dat?

Vitus Beringstraat 2 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vitus Beringstraat 2 A?

Vitus Beringstraat 2 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 210 m².

Hoe is de woningmarkt in Columbuskwartier Noord?

De wijk Columbuskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Columbuskwartier Noord?

Vanuit Vitus Beringstraat 2 A in Columbuskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.