Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 586 m²
- Inhoud
- 848 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 8
Olivier Bruyneelstraat 5 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 586 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Olivier Bruyneelstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Columbuskwartier Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOlivier Bruyneelstraat 5 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Columbuskwartier Noord. De buurt telt 784 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².
Olivier Bruyneelstraat 5 is een woonhuis in Columbuskwartier Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Olivier Bruyneelstraat 5 heeft 245 m² woonoppervlakte en 848 m³ inhoud. Het perceel is 586 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Columbuskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Olivier Bruyneelstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Olivier Bruyneelstraat 5 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers.
De wijk Columbuskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Olivier Bruyneelstraat 5 in Columbuskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.