Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 478 m²
- Inhoud
- 775 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Jens Munkstraat 27 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 478 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jens Munkstraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
7.6 kmDe prijsindicatie voor Jens Munkstraat 27 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbuskwartier Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €2.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJens Munkstraat 27 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Columbuskwartier Noord. De buurt telt 784 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².
Jens Munkstraat 27 is een woonhuis in Columbuskwartier Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jens Munkstraat 27 heeft 197 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 478 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Columbuskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jens Munkstraat 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jens Munkstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Columbuskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Jens Munkstraat 27 in Columbuskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.