Streetview Jens Munkstraat 19 Almere

Jens Munkstraat 19, 1363 LE Almere

175 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Jens Munkstraat 19 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jens Munkstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jens Munkstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Almere

1890 Inwoners
800 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
784 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Columbuskwartier Noord
54% Koopwoningen
5.428 Inwoners per km²

Locatie van Jens Munkstraat 19

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Jens Munkstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Jens Munkstraat 19?

De prijsindicatie voor Jens Munkstraat 19 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbuskwartier Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €2.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jens Munkstraat 19 zich tot de wijk Columbuskwartier Noord?

Jens Munkstraat 19 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Columbuskwartier Noord. De buurt telt 784 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jens Munkstraat 19?

Jens Munkstraat 19 is een woonhuis in Columbuskwartier Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jens Munkstraat 19 vergeleken met de buurt?

Jens Munkstraat 19 heeft 175 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Columbuskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jens Munkstraat 19 en wat betekent dat?

Jens Munkstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jens Munkstraat 19?

Jens Munkstraat 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Columbuskwartier Noord?

De wijk Columbuskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Columbuskwartier Noord?

Vanuit Jens Munkstraat 19 in Columbuskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.