Streetview Marco Poloroute 84 Almere

Marco Poloroute 84, 1363 LA Almere

20 m² Bouwjaar 2023 Label A

Marco Poloroute 84 is een appartement in Almere, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
20 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marco Poloroute 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marco Poloroute 84

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
44.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.5%
CO₂-emissie
23.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Almere

1890 Inwoners
800 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
784 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Columbuskwartier Noord
54% Koopwoningen
5.428 Inwoners per km²

Locatie van Marco Poloroute 84

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Marco Poloroute 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Marco Poloroute 84?

De gemiddelde woningwaarde in Columbuskwartier Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €21.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marco Poloroute 84 zich tot de wijk Columbuskwartier Noord?

Marco Poloroute 84 is een appartement van 20 m² in de wijk Columbuskwartier Noord. De buurt telt 784 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marco Poloroute 84?

Marco Poloroute 84 is een appartement in Columbuskwartier Noord, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marco Poloroute 84 vergeleken met de buurt?

Marco Poloroute 84 heeft 20 m² woonoppervlakte. In Columbuskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marco Poloroute 84 en wat betekent dat?

Marco Poloroute 84 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Columbuskwartier Noord?

De wijk Columbuskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Columbuskwartier Noord?

Vanuit Marco Poloroute 84 in Columbuskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Columbuskwartier Noord?