Benedenwoning Scandinaviëkade 179 Almere

Scandinaviëkade 179, 1363 DJ Almere

90 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Scandinaviëkade 179 is een benedenwoning in Almere, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scandinaviëkade 179

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scandinaviëkade 179

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.94
CO₂-emissie
3755.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

2535 Inwoners
1245 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1212 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Europakwartier W.-Noord
55% Koopwoningen
10.540 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scandinaviëkade 179

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Scandinaviëkade 179

Wat is de geschatte woningwaarde van Scandinaviëkade 179?

De prijsindicatie voor Scandinaviëkade 179 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier W.-Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scandinaviëkade 179 zich tot de wijk Europakwartier W.-Noord?

Scandinaviëkade 179 is een benedenwoning van 90 m² in de wijk Europakwartier W.-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scandinaviëkade 179?

Scandinaviëkade 179 is een benedenwoning in Europakwartier W.-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scandinaviëkade 179 vergeleken met de buurt?

Scandinaviëkade 179 heeft 90 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Europakwartier W.-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scandinaviëkade 179 en wat betekent dat?

Scandinaviëkade 179 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3755.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scandinaviëkade 179?

Scandinaviëkade 179 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier W.-Noord?

De wijk Europakwartier W.-Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier W.-Noord?

Vanuit Scandinaviëkade 179 in Europakwartier W.-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.