Portiekwoning Denemarkenstraat 142 Almere

Denemarkenstraat 142, 1363 DD Almere

50 m² Bouwjaar 2017 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Denemarkenstraat 142 is een portiekwoning in Almere, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Denemarkenstraat 142

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Denemarkenstraat 142

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
70.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

2535 Inwoners
1245 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1212 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Europakwartier W.-Noord
55% Koopwoningen
10.540 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Denemarkenstraat 142

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Denemarkenstraat 142

Wat is de geschatte woningwaarde van Denemarkenstraat 142?

De prijsindicatie voor Denemarkenstraat 142 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier W.-Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €7.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Denemarkenstraat 142 zich tot de wijk Europakwartier W.-Noord?

Denemarkenstraat 142 is een portiekwoning van 50 m² in de wijk Europakwartier W.-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Denemarkenstraat 142?

Denemarkenstraat 142 is een portiekwoning in Europakwartier W.-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Denemarkenstraat 142 vergeleken met de buurt?

Denemarkenstraat 142 heeft 50 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Europakwartier W.-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Denemarkenstraat 142 en wat betekent dat?

Denemarkenstraat 142 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Denemarkenstraat 142?

Denemarkenstraat 142 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier W.-Noord?

De wijk Europakwartier W.-Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier W.-Noord?