Benedenwoning (appartement) Portugalkade 25 Almere

Portugalkade 25, 1363 CN Almere

80 m² Bouwjaar 2019 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Portugalkade 25 is een benedenwoning (appartement) in Almere, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Portugalkade 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Portugalkade 25

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
77.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.8%
CO₂-emissie
10.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Almere

1205 Inwoners
650 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
664 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Europakwartier W.-West
49% Koopwoningen
9.952 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Portugalkade 25

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Portugalkade 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Portugalkade 25?

De prijsindicatie voor Portugalkade 25 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier W.-West is €357.000. Dat komt neer op circa €4.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Portugalkade 25 zich tot de wijk Europakwartier W.-West?

Portugalkade 25 is een benedenwoning (appartement) van 80 m² in de wijk Europakwartier W.-West. De buurt telt 664 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.952 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Portugalkade 25?

Portugalkade 25 is een benedenwoning (appartement) in Europakwartier W.-West, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Portugalkade 25 vergeleken met de buurt?

Portugalkade 25 heeft 80 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Europakwartier W.-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Portugalkade 25 en wat betekent dat?

Portugalkade 25 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Portugalkade 25?

Portugalkade 25 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier W.-West?

De wijk Europakwartier W.-West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier W.-West?

Vanuit Portugalkade 25 in Europakwartier W.-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.