Hoekwoning Luxemburgstraat 87 Almere

Luxemburgstraat 87, 1363 BK Almere

157 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 5 slaapkamers Label A

Luxemburgstraat 87 is een hoekwoning in Almere, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
157 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Luxemburgstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburgstraat 87

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
60.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.1%
CO₂-emissie
11.66 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (120.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

2535 Inwoners
1245 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1212 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Europakwartier W.-Noord
55% Koopwoningen
10.540 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luxemburgstraat 87

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Luxemburgstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburgstraat 87?

De prijsindicatie voor Luxemburgstraat 87 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier W.-Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €2.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburgstraat 87 zich tot de wijk Europakwartier W.-Noord?

Luxemburgstraat 87 is een hoekwoning van 157 m² in de wijk Europakwartier W.-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburgstraat 87?

Luxemburgstraat 87 is een hoekwoning in Europakwartier W.-Noord, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Luxemburgstraat 87 vergeleken met de buurt?

Luxemburgstraat 87 heeft 157 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Europakwartier W.-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburgstraat 87 en wat betekent dat?

Luxemburgstraat 87 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburgstraat 87?

Luxemburgstraat 87 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier W.-Noord?

De wijk Europakwartier W.-Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier W.-Noord?

Vanuit Luxemburgstraat 87 in Europakwartier W.-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.