Portiekflat Luxemburgstraat 27 Almere

Luxemburgstraat 27, 1363 BK Almere

55 m² Bouwjaar 2012 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Luxemburgstraat 27 is een portiekflat in Almere, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Luxemburgstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburgstraat 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

2535 Inwoners
1245 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1212 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Europakwartier W.-Noord
55% Koopwoningen
10.540 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luxemburgstraat 27

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Luxemburgstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburgstraat 27?

De prijsindicatie voor Luxemburgstraat 27 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier W.-Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €6.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburgstraat 27 zich tot de wijk Europakwartier W.-Noord?

Luxemburgstraat 27 is een portiekflat van 55 m² in de wijk Europakwartier W.-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburgstraat 27?

Luxemburgstraat 27 is een portiekflat in Europakwartier W.-Noord, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Luxemburgstraat 27 vergeleken met de buurt?

Luxemburgstraat 27 heeft 55 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Europakwartier W.-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburgstraat 27 en wat betekent dat?

Luxemburgstraat 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburgstraat 27?

Luxemburgstraat 27 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier W.-Noord?

De wijk Europakwartier W.-Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier W.-Noord?

Vanuit Luxemburgstraat 27 in Europakwartier W.-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.