Streetview Lahemaalaan 141 Almere

Lahemaalaan 141, 1362 JT Almere

63 m² Bouwjaar 2024

Lahemaalaan 141 is een woning in Almere, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
63 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lahemaalaan 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Almere

470 Inwoners
195 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde Europakwartier Oost (brt)
35% Koopwoningen
1.564 Inwoners per km²

Locatie van Lahemaalaan 141

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Lahemaalaan 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Lahemaalaan 141?

De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier Oost (brt) is €439.000. Dat komt neer op circa €6.968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lahemaalaan 141 zich tot de wijk Europakwartier Oost (brt)?

Lahemaalaan 141 is een woning van 63 m² in de wijk Europakwartier Oost (brt). De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lahemaalaan 141?

Lahemaalaan 141 is een woning in Europakwartier Oost (brt), gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lahemaalaan 141 vergeleken met de buurt?

Lahemaalaan 141 heeft 63 m² woonoppervlakte. In Europakwartier Oost (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier Oost (brt)?

De wijk Europakwartier Oost (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier Oost (brt)?

Vanuit Lahemaalaan 141 in Europakwartier Oost (brt) bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Europakwartier Oost (brt)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lahemaalaan 141: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Europakwartier Oost (brt)?

Recreatie nabij Europakwartier Oost (brt): restaurant (0.4 km), cafe (2.7 km).