Eengezinswoning, tussenwoning Cypruskade 12 Almere

Cypruskade 12, 1362 JN Almere

146 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Cypruskade 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cypruskade 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cypruskade 12

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.4%
CO₂-emissie
15.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (8.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Almere

470 Inwoners
195 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde Europakwartier Oost (brt)
35% Koopwoningen
1.564 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cypruskade 12

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Cypruskade 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Cypruskade 12?

De prijsindicatie voor Cypruskade 12 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Europakwartier Oost (brt) is €439.000. Dat komt neer op circa €3.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cypruskade 12 zich tot de wijk Europakwartier Oost (brt)?

Cypruskade 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 146 m² in de wijk Europakwartier Oost (brt). De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cypruskade 12?

Cypruskade 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Europakwartier Oost (brt), gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cypruskade 12 vergeleken met de buurt?

Cypruskade 12 heeft 146 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Europakwartier Oost (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cypruskade 12 en wat betekent dat?

Cypruskade 12 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cypruskade 12?

Cypruskade 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 8 m².

Hoe is de woningmarkt in Europakwartier Oost (brt)?

De wijk Europakwartier Oost (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europakwartier Oost (brt)?

Vanuit Cypruskade 12 in Europakwartier Oost (brt) bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.