Streetview Noorderduinzicht 12 Almere

Noorderduinzicht 12, 1361 DH Almere

153 m² Bouwjaar 2020 5 kamers Label A

Noorderduinzicht 12 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Noorderduinzicht 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderduinzicht 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Locatie van Noorderduinzicht 12

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Noorderduinzicht 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderduinzicht 12?

De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €3.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderduinzicht 12 zich tot de wijk Duin Noord?

Noorderduinzicht 12 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderduinzicht 12?

Noorderduinzicht 12 is een woonhuis in Duin Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noorderduinzicht 12 vergeleken met de buurt?

Noorderduinzicht 12 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderduinzicht 12 en wat betekent dat?

Noorderduinzicht 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderduinzicht 12?

Noorderduinzicht 12 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Noorderduinzicht 12 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.