Eengezinswoning, hoekwoning Sterduinstraat 55 Almere

Sterduinstraat 55, 1361 BP Almere

148 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Sterduinstraat 55 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
148 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sterduinstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterduinstraat 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.53
CO₂-emissie
4918.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Tuin
Ja (27.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterduinstraat 55

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Sterduinstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterduinstraat 55?

De prijsindicatie voor Sterduinstraat 55 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €3.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterduinstraat 55 zich tot de wijk Duin Noord?

Sterduinstraat 55 is een eengezinswoning, hoekwoning van 148 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterduinstraat 55?

Sterduinstraat 55 is een eengezinswoning, hoekwoning in Duin Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sterduinstraat 55 vergeleken met de buurt?

Sterduinstraat 55 heeft 148 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterduinstraat 55 en wat betekent dat?

Sterduinstraat 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4918.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterduinstraat 55?

Sterduinstraat 55 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 27 m².

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Sterduinstraat 55 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.