Eengezinswoning, hoekwoning Sterduinstraat 137 Almere

Sterduinstraat 137, 1361 BP Almere

149 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Sterduinstraat 137 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 131 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sterduinstraat 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterduinstraat 137

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.49
CO₂-emissie
4578.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterduinstraat 137

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Sterduinstraat 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterduinstraat 137?

De prijsindicatie voor Sterduinstraat 137 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €3.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterduinstraat 137 zich tot de wijk Duin Noord?

Sterduinstraat 137 is een eengezinswoning, hoekwoning van 149 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterduinstraat 137?

Sterduinstraat 137 is een eengezinswoning, hoekwoning in Duin Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sterduinstraat 137 vergeleken met de buurt?

Sterduinstraat 137 heeft 149 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterduinstraat 137 en wat betekent dat?

Sterduinstraat 137 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4578.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterduinstraat 137?

Sterduinstraat 137 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Sterduinstraat 137 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.