Tussenwoning Duinbeekstraat 14 Almere

Duinbeekstraat 14, 1361 BN Almere

135 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Duinbeekstraat 14 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinbeekstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinbeekstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.55
CO₂-emissie
4037.85 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinbeekstraat 14

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Duinbeekstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinbeekstraat 14?

De prijsindicatie voor Duinbeekstraat 14 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €4.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinbeekstraat 14 zich tot de wijk Duin Noord?

Duinbeekstraat 14 is een tussenwoning van 135 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinbeekstraat 14?

Duinbeekstraat 14 is een tussenwoning in Duin Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinbeekstraat 14 vergeleken met de buurt?

Duinbeekstraat 14 heeft 135 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinbeekstraat 14 en wat betekent dat?

Duinbeekstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4037.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinbeekstraat 14?

Duinbeekstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Duinbeekstraat 14 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.