Eengezinswoning, tussenwoning Duinmeerstraat 36 Almere

Duinmeerstraat 36, 1361 BM Almere

136 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Duinmeerstraat 36 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinmeerstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinmeerstraat 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.55
CO₂-emissie
4043.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en SWK Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinmeerstraat 36

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Duinmeerstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinmeerstraat 36?

De prijsindicatie voor Duinmeerstraat 36 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €4.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinmeerstraat 36 zich tot de wijk Duin Noord?

Duinmeerstraat 36 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinmeerstraat 36?

Duinmeerstraat 36 is een eengezinswoning, tussenwoning in Duin Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinmeerstraat 36 vergeleken met de buurt?

Duinmeerstraat 36 heeft 136 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinmeerstraat 36 en wat betekent dat?

Duinmeerstraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4043.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinmeerstraat 36?

Duinmeerstraat 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Duinmeerstraat 36 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.