Tussenwoning Duinmeerstraat 30 Almere

Duinmeerstraat 30, 1361 BM Almere

142 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Duinmeerstraat 30 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 171 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
654 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinmeerstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinmeerstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.56
CO₂-emissie
4253.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

1255 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Duin Noord
60% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinmeerstraat 30

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Duinmeerstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinmeerstraat 30?

De prijsindicatie voor Duinmeerstraat 30 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Noord is €562.000. Dat komt neer op circa €3.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinmeerstraat 30 zich tot de wijk Duin Noord?

Duinmeerstraat 30 is een tussenwoning van 142 m² in de wijk Duin Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinmeerstraat 30?

Duinmeerstraat 30 is een tussenwoning in Duin Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinmeerstraat 30 vergeleken met de buurt?

Duinmeerstraat 30 heeft 142 m² woonoppervlakte en 654 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Duin Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinmeerstraat 30 en wat betekent dat?

Duinmeerstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4253.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinmeerstraat 30?

Duinmeerstraat 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duin Noord?

De wijk Duin Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Noord?

Vanuit Duinmeerstraat 30 in Duin Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.