Hoekwoning Duinrugstraat 8 Almere

Duinrugstraat 8, 1361 BD Almere

155 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Duinrugstraat 8 is een hoekwoning in Almere, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 183 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
597 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinrugstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinrugstraat 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.7
CO₂-emissie
4815.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Almere

1870 Inwoners
920 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Duin Zuid
47% Koopwoningen
1.716 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinrugstraat 8

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Duinrugstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinrugstraat 8?

De prijsindicatie voor Duinrugstraat 8 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Zuid is €503.000. Dat komt neer op circa €3.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinrugstraat 8 zich tot de wijk Duin Zuid?

Duinrugstraat 8 is een hoekwoning van 155 m² in de wijk Duin Zuid. De buurt telt 941 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.716 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinrugstraat 8?

Duinrugstraat 8 is een hoekwoning in Duin Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinrugstraat 8 vergeleken met de buurt?

Duinrugstraat 8 heeft 155 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Duin Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinrugstraat 8 en wat betekent dat?

Duinrugstraat 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4815.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinrugstraat 8?

Duinrugstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duin Zuid?

De wijk Duin Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Zuid?

Vanuit Duinrugstraat 8 in Duin Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.