Portiekflat Marinaweg 53 Almere

Marinaweg 53, 1361 AG Almere

186 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Marinaweg 53 is een portiekflat in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
186 m²
Inhoud
594 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marinaweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marinaweg 53

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Almere

1870 Inwoners
920 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Duin Zuid
47% Koopwoningen
1.716 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marinaweg 53

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Marinaweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Marinaweg 53?

De prijsindicatie voor Marinaweg 53 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Duin Zuid is €503.000. Dat komt neer op circa €2.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marinaweg 53 zich tot de wijk Duin Zuid?

Marinaweg 53 is een portiekflat van 186 m² in de wijk Duin Zuid. De buurt telt 941 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.716 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marinaweg 53?

Marinaweg 53 is een portiekflat in Duin Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marinaweg 53 vergeleken met de buurt?

Marinaweg 53 heeft 186 m² woonoppervlakte en 594 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Duin Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marinaweg 53 en wat betekent dat?

Marinaweg 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marinaweg 53?

Marinaweg 53 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duin Zuid?

De wijk Duin Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duin Zuid?

Vanuit Marinaweg 53 in Duin Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.