Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 711 m²
- Inhoud
- 740 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Schaakveld 30 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 711 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schaakveld 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.5 kmDe prijsindicatie voor Schaakveld 30 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in De Velden Noord is €723.000. Dat komt neer op circa €4.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchaakveld 30 is een woonhuis van 169 m² in de wijk De Velden Noord. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.022 inwoners per km².
Schaakveld 30 is een woonhuis in De Velden Noord, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schaakveld 30 heeft 169 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 711 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Velden Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schaakveld 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schaakveld 30 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Velden Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Schaakveld 30 in De Velden Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schaakveld 30: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.