Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 710 m²
- Inhoud
- 900 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Schaakveld 27 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 710 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schaakveld 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.5 kmDe prijsindicatie voor Schaakveld 27 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in De Velden Noord is €723.000. Dat komt neer op circa €3.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchaakveld 27 is een woonhuis van 230 m² in de wijk De Velden Noord. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.022 inwoners per km².
Schaakveld 27 is een woonhuis in De Velden Noord, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schaakveld 27 heeft 230 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In De Velden Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schaakveld 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schaakveld 27 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Velden Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Schaakveld 27 in De Velden Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schaakveld 27: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.