Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 482 m²
- Perceeloppervlakte
- 1920 m²
- Inhoud
- 1790 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Streekbos 5 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 482 m², een perceel van 1920 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Streekbos 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5.1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
5.7 kmTreinstation
7.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
5.5 kmZiekenhuis
6.7 kmRestaurant
2.6 kmCafé
6.6 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overgooi (brt) is €1.206.000. Dat komt neer op circa €2.502 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStreekbos 5 is een woonhuis van 482 m² in de wijk Overgooi (brt). De buurt telt 184 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².
Streekbos 5 is een woonhuis in Overgooi (brt), gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Streekbos 5 heeft 482 m² woonoppervlakte en 1790 m³ inhoud. Het perceel is 1920 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Overgooi (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Streekbos 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.09 kg/jaar.
Streekbos 5 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Overgooi (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.206.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Streekbos 5 in Overgooi (brt) bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Streekbos 5: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 5.4 km.