Streetview Hoge Bergse Bos 9 Almere

Hoge Bergse Bos 9, 1358 EC Almere

271 m² Bouwjaar 2007 10 kamers 4 slaapkamers Label A

Hoge Bergse Bos 9 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m², een perceel van 2295 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
271 m²
Perceeloppervlakte
2295 m²
Inhoud
1025 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoge Bergse Bos 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Bergse Bos 9

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

5.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

5.7 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

6.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Almere

525 Inwoners
185 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
184 Woningvoorraad
€1.206.000 Gem. woningwaarde Overgooi (brt)
95% Koopwoningen
168 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Bergse Bos 9

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Hoge Bergse Bos 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Bergse Bos 9?

De prijsindicatie voor Hoge Bergse Bos 9 ligt rond €875.000 tot €975.000. De gemiddelde woningwaarde in Overgooi (brt) is €1.206.000. Dat komt neer op circa €4.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Bergse Bos 9 zich tot de wijk Overgooi (brt)?

Hoge Bergse Bos 9 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Overgooi (brt). De buurt telt 184 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Bergse Bos 9?

Hoge Bergse Bos 9 is een woonhuis in Overgooi (brt), gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoge Bergse Bos 9 vergeleken met de buurt?

Hoge Bergse Bos 9 heeft 271 m² woonoppervlakte en 1025 m³ inhoud. Het perceel is 2295 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Overgooi (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Bergse Bos 9 en wat betekent dat?

Hoge Bergse Bos 9 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hoge Bergse Bos 9?

Hoge Bergse Bos 9 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overgooi (brt)?

De wijk Overgooi (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.206.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overgooi (brt)?

Vanuit Hoge Bergse Bos 9 in Overgooi (brt) bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.