Streetview Klavergriend 101 Almere

Klavergriend 101, 1356 KE Almere

189 m² Bouwjaar 1983 Label A

Klavergriend 101 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Klavergriend 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klavergriend 101

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Almere

890 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend
51% Koopwoningen
3.954 Inwoners per km²

Locatie van Klavergriend 101

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Klavergriend 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Klavergriend 101?

De gemiddelde woningwaarde in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend is €355.000. Dat komt neer op circa €1.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klavergriend 101 zich tot de wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend?

Klavergriend 101 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klavergriend 101?

Klavergriend 101 is een woonhuis in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klavergriend 101 vergeleken met de buurt?

Klavergriend 101 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klavergriend 101 en wat betekent dat?

Klavergriend 101 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend?

De wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend?

Vanuit Klavergriend 101 in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.