Geschakelde woning Wilgengriend 17 Almere

Wilgengriend 17, 1356 JA Almere

115 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wilgengriend 17 is een geschakelde woning in Almere, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilgengriend 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgengriend 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
28.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Almere

890 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend
51% Koopwoningen
3.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilgengriend 17

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Wilgengriend 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgengriend 17?

De prijsindicatie voor Wilgengriend 17 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend is €355.000. Dat komt neer op circa €3.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgengriend 17 zich tot de wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend?

Wilgengriend 17 is een geschakelde woning van 115 m² in de wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgengriend 17?

Wilgengriend 17 is een geschakelde woning in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilgengriend 17 vergeleken met de buurt?

Wilgengriend 17 heeft 115 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgengriend 17 en wat betekent dat?

Wilgengriend 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgengriend 17?

Wilgengriend 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend?

De wijk Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.