Geschakelde woning Oostgriend 88 Almere

Oostgriend 88, 1356 HH Almere

122 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Oostgriend 88 is een geschakelde woning in Almere, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oostgriend 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostgriend 88

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Almere

865 Inwoners
395 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
385 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Kolkgriend en Oostgriend
74% Koopwoningen
7.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostgriend 88

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Oostgriend 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostgriend 88?

De prijsindicatie voor Oostgriend 88 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Kolkgriend en Oostgriend is €314.000. Dat komt neer op circa €2.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostgriend 88 zich tot de wijk Kolkgriend en Oostgriend?

Oostgriend 88 is een geschakelde woning van 122 m² in de wijk Kolkgriend en Oostgriend. De buurt telt 385 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostgriend 88?

Oostgriend 88 is een geschakelde woning in Kolkgriend en Oostgriend, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostgriend 88 vergeleken met de buurt?

Oostgriend 88 heeft 122 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kolkgriend en Oostgriend ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostgriend 88 en wat betekent dat?

Oostgriend 88 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostgriend 88?

Oostgriend 88 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kolkgriend en Oostgriend?

De wijk Kolkgriend en Oostgriend in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolkgriend en Oostgriend?

Vanuit Oostgriend 88 in Kolkgriend en Oostgriend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.